Oferta

Jesteśmy gotowi na wyzwania. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Zaproponujemy kompleksowe rozwiązania.

Projekt i planowanie kampanii
ikony

Nie musisz mieć gotowej kampanii. Nawet jeśli masz tylko ogólną koncepcję lub przed Twoją firmą stoją nowe wyzwania, wspólnie wypracujemy scenariusz działania, dookreślimy cele kampanii i zaproponujemy do niej właściwą kreację.

Wybierzemy kanały, którymi będziemy komunikować się z Twoim klientem. Wykonamy projekt graficzny, robocze materiały do druku i wersje do prezentacji elektronicznej. Dysponujemy studiami graficznym i fotograficznym. W razie potrzeby, dostosujemy posiadane już przez Ciebie materiały do potrzeb nowej kampanii.

Projektowanie kampanii

Zarządzanie kampaniami
ikony

Ważnym elementem kampanii promocyjnych jest dokładne zaplanowanie wszystkich jej komponentów – a także ustalenie wzajemnych zależności, następstw czasowych i alternatywnych ścieżek postępowania w miarę napływania informacji zwrotnych.

Skuteczność kampanii nie zależy bowiem wyłącznie od jakości oferty i materiałów. Dzięki doświadczeniu oraz zaawansowanym narzędziom marketingowym, zaplanujemy i zarządzimy przebiegiem kampanii, aby osiągnąć jej maksymalną skuteczność.

Zarządzanie kampaniami

Zaawansowana personalizacja
ikony

Konsumenci oczekują treści przeznaczonych wyłącznie dla nich. Dobrze przygotowany, personalizowany komunikat, w ponad 60% przypadków zachęca do odwiedzenia strony www firmy, a blisko jedną czwartą odbiorców przyciąga do sklepów i punktów usług.

Właściwa personalizacja jest kluczem do zwrócenia uwagi odbiorcy. Nasze rozwiązania przewidują głęboką personalizację wszystkich stosowanych w kampanii materiałów, w tym papierowych – od poziomu danych teleadresowych do skomplikowanych elementów graficznych (wykresów, zdjęć, indywidualnych grafik).

Direct marketing

Wysokiej jakości wydruk
ikony

Fizyczność wydruku daje odbiorcom olbrzymi ładunek bezpośrednich doznań. Klient otrzymuje fizyczny, papierowy materiał reklamowy, który angażuje go w poznanie zawartości.

Im lepsza jest jakość materiału i głębsza personalizacja, tym bardziej przekaz zapada klientowi w pamięć i silniej na niego oddziałuje. Odpowiadamy na takie potrzeby, inwestując w przodujące na rynku technologie. Mamy najbardziej innowacyjne systemy drukujące, a różnorodność rozwiązań technologicznych i podłoży nie ma odpowiednika na rodzimym rynku.

Wydruk cyfrowy

Dystrybucja
ikony

Na sukces kampanii składa się również wyróżniająca się forma przesyłki. Wielkość, wygląd, materiał z którego wykonana jest personalizowana przesyłka marketingowa, może być czynnikiem wpływającym na jej odbiór i skuteczność.

Możemy przygotować nie tylko listy, ale różnego rodzaju przesyłki autonomiczne, broszury, katalogi, książki w różnego rodzaju oprawach. Dostarczymy je wprost do klienta docelowego, niezależnie od wielkości nakładu, wybranym operatorem pocztowym bądź kurierem.

Przesyłka marketingowa

Usługi elektroniczne
ikony

We współczesnym direct marketingu, drukowany materiał jest tylko otwarciem procesu.

Badania rynkowe pokazują, że w kampaniach łączących wydruk, e-mail, osobiste www, sieci społecznościowe, znacząco wzrastają współczynniki odpowiedzi na komunikat i konwersja – nawet o kilkadziesiąt procent. Pomagamy łączyć treści w mediach papierowych i elektronicznych w jednolitą całość i używać ich jak narzędzi do budowania spójnego doświadczenia klienta korzystającego z usług Twojej firmy. W kampaniach poza drukiem stosujemy personalizowane strony internetowe, e-mail oraz sms.

Kampanie Email i SMS

Analiza skuteczności
ikony

Jesteśmy w stanie sprawdzić, jak skuteczne są podejmowane przez nas działania. Drukowane materiały opatrywane są unikalnymi linkami i kodami QR, prowadzącymi do indywidualnych stron www.

Przy odpowiednim systemie stymulacyjnym, klienci pozostawiają tam swoje dane, wypełniają ankiety lub polecają znajomym. Każda kolejna interakcja z serwisem firmy jest rejestrowana. To pozwala monitorować odzew na różnego rodzaju generowane komunikaty, mierzyć ich skuteczność i gromadzić wszelkie statystyki.

Analiza skuteczności

Przetwarzanie danych zwrotnych
ikony

Projektowane kampanie są wyposażane w mechanizmy, pozwalające śledzić na bieżąco rozwój promocji i reagować na pojawiające się dane.

Umożliwia to ewentualną modyfikację założeń kampanii i jeszcze ściślejsze dopasowanie jej do specyfiki klienta docelowego, o którym wiemy coraz więcej. Podnosimy tym samym skuteczność kampanii, a analiza danych wyjaśnia zachodzące procesy. Jednocześnie bazy danych, będące punktem wyjścia kampanii, są sukcesywnie uzupełniane o nowe informacje o klientach.

Przetwarzanie danych