O nas

directU jest projektem biznesowym Totem.com.pl - jednej z największych i najnowocześniejszych polskich drukarni cyfrowych o ponad 20-letnim doświadczeniu na rynku.

Misja

Misją projektu directU jest wspieranie firm w budowaniu lojalności ich klientów oraz efektywnym docieraniu do nowych odbiorców.

Wykorzystując innowacje technologiczne projektujemy i realizujemy wysoce spersonalizowane kampanie wielokanałowe. Proponujemy rozwiązania pozwalające osiągnąć zakładane cele biznesowe i mierzymy ich skuteczność.

Totem

Totem.com.pl rocznie drukuje setki milionów stron formatu A4.

W krótkim czasie jesteśmy w stanie wyprodukować dowolną ilość materiałów papierowych (publikacji książkowych, promocyjnych, informacyjnych, szkoleniowych), w pełni personalizowanych.
Przewagą naszej firmy jest kompleksowość usług – jesteśmy drukarnią cyfrową z pełnym zapleczem introligatorskim. Od początku istnienia inwestujemy w innowacyjne technologie, często jako pierwsi na rynku, stale doskonalimy organizację pracy, zarządzanie produkcją oraz logistykę. Dziś filarem naszej firmy jest wiedza i doświadczenie. Nasza siła to zespół wykwalifikowanych pracowników otwartych na nowe trendy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zobacz totem.com.pl
Technologie

Najwyższą jakość produktu końcowego, zdolnego przyciągnąć uwagę odbiorcy można uzyskać tylko dzięki wysokiej klasy urządzeniom, obsługiwanym przez wykwalifikowanych operatorów.

Dlatego inwestujemy i odświeżamy park maszynowy, aby był zdolny sprostać każdemu zadaniu. Obecnie do produkcji wykorzystujemy:

  • innowacyjny system rolowy inkjet ColorStream firmy Canon/Océ pozwala na realizację prac z jakością offsetową na wielu podłożach
  • arkuszowy zadruk kolorowy wykonujemy na urządzeniach firm Ricoh: Pro C9110, Xerox: iGen4 oraz Canon/OCE: VarioPrint i300
  • duże zlecenia monochromatyczne realizujemy dzięki wysokowydajnemu systemowi rolowemu Xerox DocuPrint 1300 CF
  • do arkuszowego zadruku czarno-białego wykorzystujemy drukarki Canon/Océ VarioPrint oraz Konica-Minolta

Procesy kontrolowane są przez narzędzia do personalizacji graficznej, zarządzania kolorem, impozycją i przebiegiem prac. Całość nadzoruje system MIS.

Stworzenie głęboko spersonalizowanych, atrakcyjnych wizualnie wielokanałowych kampanii możliwe jest przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi.

W ramach projektu directU używamy oprogramowania DirectSmile, które zapewnia sprawną realizację i zarządzanie kampaniami, jednocześnie oferując grafikom pełną swobodę budowy przekazu wizualnego.
Atutami DirectSmile są jednolite środowisko na potrzeby wszystkich składowych kampanii, znaczne możliwości personalizacji, w tym personalizacji graficznej, tworzenie animacji, stron osobistych i firmowych www, ulotek, szablonów e-mail i wiele innych.
Automatyzacja marketingu dostępna jest w jednym elastycznym narzędziu, które pozwoli scalić procesy:

  • analizy danych,
  • tworzenia wizualizacji,
  • zarządzania kampaniami w wielu kanałach,
  • gromadzenia danych zwrotnych i zasilania nimi systemów CRM.
Wsparcie Unii Europejskiej

Projekt directU powstał dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Nasze przedsięwzięcie, ze względu na swój charakter – innowacyjność wdrażanych rozwiązań – zarówno na poziomie technologicznym, jak i nowoczesne podejście do rozwiązań marketingowych, jest realizowane jako Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia/Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym.

baner-totem