Inne branże

W jakiej branży działa Wasza firma? Bez względu na to jakiego rodzaju produkty lub usługi oferujecie swoim klientom – directU może skutecznie wesprzeć Was we wszelkich działaniach marketingowych. Specjalizujemy się w marketingu bezpośrednim, stawiającym na spersonalizowane podejście do konsumentów i dostarczanie im ofert skrojonych na miarę ich potrzeb i oczekiwań.

Bezpośrednie oblicze marketingu

Direct marketing to proces, w toku którego identyfikuje się klientów, określając i poznając ich indywidualne preferencje oraz budując i podtrzymując z nimi pozytywne, oparte na lojalności i zaufaniu relacje. Marketing bezpośredni opiera się na zaawansowanych bazach danych oraz ich szczegółowej analizie, dzięki której możliwe jest formułowanie indywidualnych ofert, dedykowanych konkretnym odbiorcom, potencjalnie zainteresowanym przekazem.
W marketingu bezpośrednim ważne jest również umożliwienie klientom podejmowania decyzji zakupowych tu i teraz, w maksymalnie prosty i intuicyjny sposób (np. w trakcie rozmowy telefonicznej, za pośrednictwem spersonalizowanej strony internetowej, czy poprzez e-mail). Oferty, które dostarczamy klientom są zawsze optymalnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań, co pozwala znacząco podnieść efektywność podejmowanych działań marketingowych.

Unikalne kampanie marketingowe

Nie działamy według utartych schematów. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy mu dedykowane, oryginalne i nieszablonowe działania w ramach kreatywnych kampanii marketingowych.
Jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować każdą kampanię marketingową – bez względu na liczbę i poziom skomplikowania jej etapów. Zachęcamy naszych klientów do realizowania kampanii interaktywnych – maksymalnie angażujących odbiorców.

Jakich narzędzi używamy?

directU oferuje swoim klientom usługi obejmujące wsparcie w projektowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu kampanii marketingowych. Działamy wielokanałowo, używając najwyższej jakości narzędzi oraz sprawdzonych środków, które pozwalają na precyzyjne dotarcie do indywidualnego klienta. Wykorzystujemy m.in. direct mail i direct e-mail (bezpośrednie przesyłki pocztowe lub internetowe), telefon, tradycyjne media oraz Internet (np. spersonalizowane strony internetowe, komunikację via portale społecznościowe itp.)
directU jest projektem biznesowym Totem.com.pl, czyli jednej z największych i najnowocześniejszych drukarni cyfrowych w Polsce. Dlatego nasi klienci mogą liczyć na najwyższej jakości materiały drukowane, charakteryzujące się oryginalną formą i wysoce zindywidualizowaną grafiką oraz personalizowaną treścią.